Firma
MADIS to firma zajmująca się sprzedażą dodatków krawieckich, od prawie 40 lat utrzymująca pozycję lidera produkcji dodatków do odzieży roboczej z tworzyw sztucznych takich jak: klamry, regulatory, guziki, daszki do czapek. Jesteśmy bezpośrednim importerem rzepów, taśm zamkowych, suwaków, zamków błyskawicznych oraz nici.

Dodatkowo jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn do szycia, krojenia, klejenia i prasowania m.in. takich marek jak: JACK, SIRUBA, JUKI, TYPICAL, KRAFFT, COMEL, ROTONDI, DAYANG, INDU, JAPSEW, JANOME, ELNA, BROTHER. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową oraz stacjonarną w naszej hurtowni i salonie maszyn.

Od lat ściśle współpracujemy z producentami, dzięki temu możemy zaoferować najlepszy asortyment, by w całości wyposażyć szwalnię i krojownię. Działamy w sposób efektywny, dając naszym klientom pewność, że zamówienia będą realizowane zgodnie z ich oczekiwaniami.

Nasze produkty kierujemy do odbiorców związanych z szeroko rozumianym przemysłem odzieżowym, tapicerskim czy motoryzacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy w sposób efektywny, rzetelny zapewniając naszym klientom pewność, że zamówienia będą realizowane zgodnie z ich oczekiwaniami. Gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę Twojego zamówienia.

Wszystkie nasze przesyłki są starannie i solidnie zapakowane, aby dotrzeć do Ciebie w idealnym stanie. Jesteśmy do waszej dyspozycji w dni robocze (Pon-Pt ) od 8:00 do 16:00 zapewniając doradztwo i wsparcie po sprzedażowe. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i dołącz do szerokiej grupy zadowolonych klientów.Maszyny do szycia

W naszym salonie maszyn oferujemy stebnówki, overlocki, maszyny drabinkowe (renderki), hafciarki, guzikarki, zygzaki, dziurkarki oraz wiele innych zaczynając od najprostszych po w pełni zautomatyzowane maszyny.

Znaleźć można też maszyny do szycia ciężkiego z potrójnym transportem, maszyny do lamowania oraz obszywania różnego rodzaju dywaników. W salonie do dyspozycji Klienta posiadamy kilkadziesiąt złożonych oraz uruchomionych maszyn gotowych do przetestowania co może ułatwić wybór idealnej maszyny.

Nie zapominając o pasjonatach szycia mamy również maszyny domowe: mechaniczne, komputerowe, owerloki, covery. Szeroki wybór daje możliwość wybrania odpowiedniej maszyny dla osób zaczynających przygodę z szyciem, ale również dla tych, którzy posiadają większe doświadczenie w tej dziedzinie.

W naszej ofercie znaleźć można maszyny czołowych producentów. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy rozpoczęciu pracy z nowym urządzeniem, a także wstępne szkolenie z obsługi zakupionego urządzenia lub maszyny.

Wyposażenie szwalni

Oferujemy również urządzenia do wyposażenie szwalni: różnego rodzaju noże, wytwornice, deski do prasowania itp.

Noże tarczowe czyli małe, lekkie i poręczne noże, których wysokość cięcia w zależności od modelu waha się między 10, a 30mm. Większość z nich jest zasilana prądem przez przewód podłączony do gniazda, ale występują też modele na akumulator, które w zestawie posiadają również ładowarkę.

Noże pionowe przeznaczone do dowolnego rodzaju materiału, jak sama nazwa wskazuje nóż jest ustawiony pionowo, a jego działanie polega na bardzo szybkim poruszaniu się ostrza na zasadzie 'góra- dół'. W tym przypadku również jego moc oraz wysokość cięcia jest uzależniona od modelu : 370W, 550W i 750W oraz cięcie od 9 do 26cm. Większość modeli wyposażona jest w ostrzałkę.

Noże taśmowe to noże, którym w zestawie towarzyszy stół, powierzchnia stołu może mieć różne wymiary, a samo urządzenie posiadać może dodatkowe funkcje np. nadmuch, który bardzo ułatwia krojczemu przesuwanie nakładu.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne żelazka, stoły prasowalnicze, wytwornice pary, manekiny, stoły detaszerskie, prasowalnice, parowce oraz akcesoria ułatwiające pracę przy prasowaniu. Klejarki taśmowe i płytowe dzielące się również na te manualne oraz pneumatyczne.

W naszej ofercie znajdą Państwo także napownice (pneumatyczne i manualne), okręcarki do guzików, urządzenia do cięcia taśm oraz lamówek, zaszywarki do worków oraz wiele innych. W zależności od Państwa potrzeb chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia lub maszyny tak, aby spełniała one wszystkie oczekiwania.

Części i akcesoria

Nasz magazyn to także duży wybór części zamiennych. Dysponujemy szerokim asortymentem, do którego należą  między innymi takie części  jak: stopki, chwytacze, bębenki, silniki do maszyn, noże, akcesoria krawieckie oraz wiele innych.

Oferujemy również najlepszej jakości igły szwalnicze przeznaczone do odpowiednich materiałów i maszyn szwalniczych oraz pomoc przy doborze idealnych igieł tak, aby szycie było jeszcze bardziej precyzyjne i dobrej jakości.

Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można akcecsoria ułatwiające pracę przy krojeniu, prasowaniu czy szyciu: lampy różnego rodzaju, prasulce, znaczniki, krzesła, prowadniki oraz liniały, lamowaniki czy zwijacze.