Maszyny słupowe przemysłowe

Filtry

Cena

 – 

  • 7872
  • 16236
Dostępność
Marka
Rodzaj maszyny
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne podnoszenie stopki
Gwarancja

Maszyny słupowe! W czym się sprzawdzą?


Maszyna słupowa doskonale sprawdzi się do szycia różnych materiałów nawet ciężkich i twardych. Maszyny słupowe przeznaczone są do szycia odzieży, obuwia, torebek, walizek, a nawet tapicerki meblowej bądź samochodowej. Słupowa budowa urządzenia pozwala na szycie nawet w trudno dostępnych miejscach. Umożliwia precyzyjne obszywanie materiału blisko krawędzi. Posiada regulowany docisk stopki dociskowej, regulowaną długość ściegu oraz mechanizm podawania wstecznego ułatwiający obsługę. Jej wydajna konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do szycia ciężkich tkanin, takich jak skóry, futra, płótna i wiele innych. Maszyna słupowa do szycia jest idealna dla tych, którzy potrzebują niezawodnych, wysokiej jakości rezultatów w swoich projektach. Zakup maszyny słupowej pozwoli na zwiększenie efektywności wykonywanej pracy. Czy zakup maszyny słupowej to właściwa decyzja? Na czym oprzeć wybór? Dowiedz się więcej na ten temat, właśnie tutaj!


Maszyna słupowa z perspektywy praktycznej


Maszyna słupowa wyposażona jest w automatyczne funkcje, takie jak ryglowanie, obcinanie nici, podnoszenie stopki. Urządzenie posiada bezpośredni napęd. Maszyna słupowa usprawni codzienną pracę i obróbkę materiałów. Należy pamiętać także o przydatnych funkcjach, takich jak elektroniczne pokrętło położenia igielnicy, przełącznik do szybkiej zmiany wzniosu stopki czy przycisk do szybkiej zmiany długości ściegu. Dzięki temu obróbka materiałów stanie się o wiele szybsza i prostsza. Jest również świetna do wykonywania z łatwością zarówno prostych, jak i krzywych szwów. Wyróżniamy kilka rodzai maszyn słupowych: 

  • maszynę słupową 1-igłowa, 
  • maszyna słupową 2-igłową, 
  • stebnówka słupowa 1-igłowa z potrójnym transportem, 
  • stebnówka słupowa 2-igłowa z potrójnym transportem, 
  • stebnówka słupowa 1-igłowa, 
  • stebnówka słupowa 2-igłowa. 


Charakterystyka maszyny słupowej z jedną igłą


Maszyna słupowa 1-igłowa nadaje się do szycia skór, głównie cholewkarska. Przeznaczona jest do szycia ściegiem stębnówkowym. Maszyna słupowa 1-igłowa posiada wąski słupek i sporą przestrzeń roboczą, co pozwala na szycie bardzo dużych elementów, nawet w trudno dostępnych miejscach. Głowica umożliwia szycie grubych i twardych materiałów. Model wyposażony jest również w automatyczne funkcje takie jak pozycjonowanie igły, elektromagnetyczne podnoszenie stopki, ryglowanie (rygiel początkowy i końcowy), elektromagnetyczne obcinanie nici, które to zwiększają efektywność produkcji.


Maszyna słupowa dwuigłowa została stworzona do szycia materiałów ciężkich takich jak skóry, tapicerka meblowa, samochodowa itp. Maszyna słupowa 1-igłowa została wyposażona w automatyczne funkcje tj. obcinanie nici, ryglowanie, podnoszenie stopki, pozycjonowanie igły. Dzięki zintegrowaniu wszystkich elementów maszyna pracuje bardzo cicho. 


Czym różni się maszyna 1-głowa od stębnówki słupowej 2-igłowej?


Stebnówka słupowa 1-igłowa z potrójnym transportem. Maszyna wyposażona jest w potrójny transport (ząbkowy, stopkowy oraz igłowy), pneumatyczne podnoszenie stopki oraz regulację wysokości wzniosu stopki. Wbudowany silnik gwarantuje płynną i niezawodną pracę. Centralny układ smarowania. Stebnówka słupowa 1-igłowa z potrójnym transportem została wyposażona w chwytacz pionowy standardowej wielkości. 


Kolejnym z modeli godnym polecenia jest stebnówka słupowa 2-igłowa z potrójnym transportem wyróżnia się potrójnym transportem ząbkowym, stopkowym oraz igłowym. Stebnówka słupowa 2-igłowa posiada pneumatyczne podnoszenie stopki oraz regulację wysokości wzniosu stopki. Stebnówka słupowa 2-igłowa zapewnia szybką i płynną pracę. Istnieje opcja zamontowania funkcji pozycjonowania igieł. Maszyna wyposażona jest w centralny układ smarowania. Stebnówka słupowa 2-igłowa posiada standardowy rozstaw między igłami. 


Zalety stębnówki słupowej 2-igłowej i na czym polegają atuty stębnówki słupowej 1-igłowej?


Stebnówka słupowa 1-igłowa gwarantuje cichą i niezawodną pracę oraz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Stebnówka słupowa 1-igłowa posiada elektroniczny system transportu, a także system programowania ruchu ząbków sterowany za pomocą silników krokowych. Co więcej w stebnówce słupowej 1-igłowej zamontowano silnik sterujący ustawieniem długości ściegu w maszynie. Istnieje także funkcja ryglowania. Posiada funkcje automatycznego obcinania nici, podnoszenie stopki, ryglowania na początku i końcu szycia, pozycjonowanie igły, a także szycia według zaprogramowanych odcinków. Dzięki solidnej konstrukcji, niezawodnej wydajności i niskiemu poziomowi hałasu maszyna zapewnia wiele lat niezawodnej pracy.


Stebnówka słupowa 2-igłowa jest przeznaczona do szycia prostych linii na jednolitej tkaninie oraz do łączenia różnych rodzajów tkanin. Standardowy model słupowej maszyny 2-igłowej posiada chwytacz z prawej strony igły. Stebnówka słupowa 2-igłowa sprawdza się do zastosowań średnio ciężkich szyjąca ściegiem stębnówkowym. Dzięki wąskiemu słupkowi i dużej przestrzeni roboczej istnieje możliwość wygodnego podawania obszernych elementów. Wysokie podnoszenie stopki zapewnia bezproblemowe wkładanie i wyjmowanie szytego materiału. Maszyna do szycia skór, głównie cholewkarska. Maszyna posiada obcinanie nici oraz pozycjonowanie igły. Dzięki niezawodnej wydajności i przyjaznej dla użytkownika konstrukcji, stebnówka 2-igłowa jest idealnym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb szycia. 

Opinie

Brak danych

Napisz opinię