Owerloki przemysłowe

Filtry

Cena

 – 

  • 0
  • 31015.68
Dostępność
Marka
Automatyczne pozycjonowanie igły
Automatyczne obcinanie nici
Mereżka
Rodzaj materiałów
Ilość nici
Górny transport
Rozstaw igieł
Typ łoża
Gwarancja
z 2
z 2

Komu overlocki przemysłowe się przydają?


Prowadzisz zakład produkcyjny lub mniejszy, ale zdecydowanie na większą skalę? W takim wypadku z pewnością masz świadomość tego, że potrzebujesz więc odpowiednich narzędzi do pracy. Owerloki przemysłowe to podstawa, jeśli zamierzasz świadczyć swoje usługi znacznie szybciej i przede wszystkim w sposób efektywniejszy. Natomiast gdy musisz już wybrać odpowiednią maszynę pod swoje potrzeby to powstaje pierwszy problem. Jaką zakupić zarówno dla siebie, jak i swoich pracowników? W tym wypadku z pewnością maszyny owerloki przemysłowe to jedyny słuszny wybór pomimo tego, że przeznaczone są do bardziej ograniczonego zastosowania niż te domowe.

Czym różni się owerlok przemysłowy od standardowego?

Najczęściej posiadają mniej rozbudowaną liczbę opcji, które można wybrać przy obszywaniu, ale za to posiadają zintegrowane stanowisko pracy, są stabilne i posiadają ogromną moc, którą z pewnością docenisz już w krótszej perspektywie czasu. Nawet tanie owerloki przemysłowe to niejednokrotnie sprzęt warty uwagi, gdyż często poszczególne marki, np. zapewniają jakościowo sprzęt dorównujący rozwiązaniom z wyższej półki. Przykładem tutaj będzie owerlok przemysłowy Krafft czy też produkty od Siruba. Owerlok przemysłowy to coś czego zdecydowanie potrzebujesz. Jak jednak go wybrać?

W jaki sposób wybrać owerlok przemysłowy pod swoje potrzeby?


Jeśli stoisz już przed wyborem maszyny do szycia, która będzie dopasowana do profilu Twojej działalności to konieczne jest rozważenie pomiędzy kilkoma producentami. Najczęściej owerloki przemysłowe w profesjonalnym krawiectwie to:

  • owerlok przemysłowy Jack, 
  • owerlok przemysłowy Juki, 
  • owerlok przemysłowy Krafft, 
  • owerlok przemysłowy Siruba.

Owerloki przemysłowe do czego konkretnie zamierzasz je zastosować? 


Trzeba mieć na uwadze, że nie możesz posiadać tylko jednej maszyny. Przy większym zakładzie produkcyjnym trzeba nastawić się na to, że kupisz prawdopodobnie owerlok przemysłowy, a do tego stebnówkę i maszynę, która pozwoli Ci obszywać różne projekty. Z kolei z pewnością na tym Twoje zapotrzebowanie na różne narzędzia się nie zmniejszy. Jeśli zdecydujesz się na tani owerlok przemysłowy, to pamiętaj aby był ostatecznie dopasowany idealnie do potrzeb Twojego zakładu krawieckiego. Bez tego możesz nabyć sprzęt, który po prostu nie będzie spełniał swojej roli przez co będzie bezużyteczny. Ponadt źle przemyślane owerloki przemysłowe mogą bardzo szybko się zużywać, co będzie z pewnością powodowało po Twojej stronie zwiększenie się kosztów. Dobrze dobrany tani owerlok przemysłowy to też często lepszy wybór niż źle wybrany droższy. Wszystko musi być oparte o Twoje indywidualne preferencje, a także potrzeby poszczególnych pracowników pod Twoją opieką. Tutaj polecamy uniwersalne w swoim założeniu owerloki przemysłowe Krafft. Chociaż owerlok przemysłowy Jack lub np. Juki również nie będzie złym pomysłem. 


Na czym oprzeć swój wybór w sprawie maszyny owerloka przemysłowego?


Wymagasz doskonałej precyzji? W takim wypadku pamiętaj, że nie wolno Ci z pewnością wykluczać nawet tanich owerloków przemysłowych.  Niejednokrotnie to właśnie one stają się podstawą najlepszych zakładów krawieckich. Nawet gdy wymagasz najbardziej starannego prowadzenia igły po materiale, to maszyna owerlok przemysłowy ze średniej półki może okazać się bardzo dobrym wyborem. Wszystko jednak uzależnione pozostaje w pewnym stopniu od tego na jaką markę postawisz. Przykładowo polecane są owerloki przemysłowe Juki, a w większości przypadków również owerloki przemysłowe Jack. W tej kwestii pomagają one w pracy, jeśli duży nacisk kładziesz np. na jak najkrótszy czas realizacji przy adekwatnym stosunku jakości do ceny. Natomiast jeśli potrzebujesz czegoś do uniwersalnej pracy w domu, to owerlok przemysłowy nie jest dla Ciebie.  Maszyna owerlok przemysłowy nie jest tak elastyczna jak jej domowy odpowiednik. Dodatkowo jest zdecydowanie większa i często pozostaje wyposażona w zintegrowane stanowisko pracy. To może utrudnić np. wstawienie jej do domu. W zamian jednak otrzymujesz niezwykle wytrzymały sprzęt na lata regularnego użytkowania. 


Czy wiesz jak kupić taniego owerloka przemysłowego?


No cóż to nie jest nigdy prosty wybór. Jednak często można znaleźć tanie owerloki przemysłowe po prostu w przecenach. Wyprzedaż starszej linii nie oznacza, że jest ona zła. Po prostu często magazyny wypełnione są nowszymi modelami, ale dobry tani owerlok przemysłowy z rabatem nie jest zły. Szczególnie jeśli to nieużywana jeszcze maszyna. Owerloki przemysłowe różnią się od klasycznych urządzeń do użytku prywatnego. Posiadają znacznie większe rozmiary, dłuższą żywotność i często są po prostu większe. Owerloki przemysłowe w odróżnieniu od maszyny do szycia czy też domowego owerloka mają ograniczone rodzaje obszyć. Jest to jeden lub dwa typy. Jednak jest bardziej precyzyjny, posiada znaczną moc i na pewno sprawdzi się przy Twoich dowolnych potrzebach. 


Jakie korzyści wynikają z zamówienia swojego własnego owerloka przemysłowego?


Stanąłeś przed wyborem swojej zakładowej maszyny typu owerlok przemysłowy? Doskonale! kupujesz właśnie zaawansowany sprzęt, którego zadaniem będzie po prostu znaczne ułatwienie Twojej codziennej pracy. Owerlok przemysłowy zawsze cechuje większa moc bicia, a przy tym wytrzymałość. Oprócz tego urządzenie niezmiernie często będzie bazowo wyposażone w zintegrowane miejsce pracy. Stanowisko z kolei jest tak stabilne jak cała konstrukcja, czyli wręcz perfekcyjnie. Poszukujesz dedykowanego owerloka przemysłowego np. Jack lub nowego owerloka przemysłowego od Juki? Doskonale! Sprawdź naszą ofertę w praktyce! Z pewnością znajdziesz coś idealnie pod swoje własne preferencje!