Prasowalnice parowe

Filtry

Cena

 – 

  • 1382.75
  • 2868.64
Dostępność
Marka
Produkcja pary
Docisk

Prasowalnice parowe

Prasowalnice parowe to praktyczne urządzenia znajdujące zastosowanie zarówno na użytek prywatny, jak i profesjonalny. Są nieodzowne w zakładach krawieckich, sklepach odzieżowych, hotelach oraz pralniach. Na zakup tego typu sprzętu często również decydują się osoby, które cenią sobie wygodne rozwiązania usprawniające wykonywanie codziennych czynności i pozwalające zaoszczędzić sporo cennego czasu.

Prasowalnice parowe – dlaczego jest to dobra inwestycja?

Prowadzenie firmy, gdzie wygląd ubrań i tekstyliów odgrywa niezwykle ważną rolę w kontekście jakości świadczonych usług, jest niemożliwe bez odpowiednich urządzeń takich jak prasowalnice. Charakteryzują się one przede wszystkim kilkunastokrotnie większą powierzchnią prasowania aniżeli tradycyjne żelazka – to przekłada się nie tylko na szybkość prasowania, ale również jego skuteczność. 

Urządzenia te bez zarzutu radzą sobie z zagnieceniami i fałdami. Dzięki funkcji prasowania na sucho i przy użyciu pary można mieć pewność, że ubrania, pościel etc. będą prezentować się bez zarzutu. Ponadto prasowalnica parowa sterowana elektronicznie jest świetnym nabytkiem z racji na szeroki zakres temperatur prasowania, co bardzo ułatwia dopasowanie temperatury do konkretnego materiału. 

Dodatkowymi atutami są intuicyjny wskaźnik temperatury i automatyczny system kontroli bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie modele prasowalnic takie jak np. TEXI APOLLO 101 mają m.in. funkcję wzmocnionego uderzenia pary oraz system dźwiękowy, który informuje o osiągnięciu pożądanej temperatury czy braku wody w zbiorniczku. 

Prasowalnica – do celów usługowych i nie tylko

Prasowalnica parowa sterowana elektronicznie to doskonały nabytek nie tylko dla różnego rodzaju firm, ale i na użytek gospodarstw domowych. Jeżeli ktoś ma dużą rodzinę, lubi dbać o porządek albo przeciwnie, zbytnio nie przepada za prasowaniem, takie urządzenie będzie znakomitym rozwiązaniem. MADIS ma w ofercie prasowalnice chętnie kupowane przez indywidualnych klientów. Korzystanie z tego sprzętu w domowym zaciszu jest całkowicie bezpieczne, a jego obsługa nie jest skomplikowana. 

Nowoczesne  prasowalnice parowe odznaczają się prostą konstrukcją zapewniającą wysoki komfort użytkowania. Produkowane są z myślą o wygodzie oraz długotrwałej pracy z tym urządzeniem. Odznaczają się mocnym dociskiem, jaki jest niemożliwy do osiągnięcia podczas prasowania standardowym żelazkiem. Zaawansowane technologie i funkcjonalność znajdują przełożenie na spektakularne efekty oraz uniwersalność zastosowania prasowalnic.