Showroom

Salon maszyn do szycia znajdujący się przy ulicy Odolanowskiej 98 w Ostrowie Wielkopolskim to miejsce, w którym znajdą dla siebie coś zarówno profesjonaliści jak i osoby, które szyją hobbystycznie. To również pasmanteria i dodatki krawieckie dla każdego. W salonie znajdziemy maszyny do szycia, noże krojcze, żelazka, wytwornice pary, stoły do prasowania, części zamienne, igły i wiele wiele więcej.

W ofercie salonu są maszyny najbardziej znanych i cenionych w świecie krawieckim marek: JACK, Siruba , JUKI, TYPICAL, DURKOPP, KRAFFT. W ofercie salonu znajdują się maszyny do lekkiego i średniego szycia jak i maszyny do ciężkiego szycia, do tapicerki meblowej, samochodowej itp. Są to: Stebnówki 1 igłowe, stebnówki 2 igłowe, overlocki, guzikarki, dziurkarki, renderki, podszywarki oraz maszyny specjalistyczne. Kilka zdań o producentach maszyn, które znajdziemy w salonie:

JACK to chińska marka, która od 2010 roku jest liderem w światowej sprzedaży oraz rankingu producentów kompleksowych linii szwalniczych. Nie dziwi, więc fakt, że swoją siecią sprzedaży i usług serwisowych objęła już ponad sto krajów i regionów na całym świecie. Firma Jack oferuje szeroki asortyment, który stanowią maszyny do stebnowania różnego rodzaju materiałów. Maszyny te cechuje najwyższy poziom zaawansowania technologicznego. Maszyny typu Owerlok od firmy Jack charakteryzują się szerokim zakresem regulacji oraz zastosowaniem automatycznych funkcji, ułatwiających pracę. Firma Jack posiada również w swoim asortymencie maszyny drabinkowe, automaty, a także specjalistyczne maszyny szwalnicze, takie jak: dziurkarka, guzikarka, ramieniówka oraz ryglówka. Maszyny szwalnicze firmy Jack wyposażone są w energooszczędne silniki servo, zapewniające oszczędność energii oraz cichą pracę na maszynach. Zastosowanie funkcji automatycznych oraz paneli sterujących z graficznymi wyświetlaczami sprawia, że szycie staje się wygodne, szybsze i bardziej komfortowe.
SIRUBA to firma, która należy do wiodących producentów maszyn szwalniczych na świecie. Powstała w 1965 roku, jej głównym celem jest wysoki profesjonalizm, integralność oraz innowacje. Firma nieustannie ulepsza swoje produkty stawiając na jakość oraz łatwość obsługi swoich urządzeń. Siruba posiada w swoim szerokim asortymencie modele stebnówek, owerloków, maszyn drabinkowych, łańcuszkowych, a także modele maszyn specjalistycznych, do których zaliczyć możemy: dziurkarki bieliźniane i odzieżowe, guzikarki, ramieniowki, ryglówki, maszyny typu zygzak, kroszetki oraz zaszywarki do worków. Każda maszyna produkowana przez firmę Siruba, otrzymuje swój własny nr identyfikacyjny, arkusz kontrolny oraz próbki szycia. Maszyny szwalnicze marki Siruba cechują się dużą funkcjonalnością, najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością.
JUKI to znana i renomowana japońska firma, która należy do ścisłej czołówki liderów produkujących maszyny szwalnicze na całym świecie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu rozwojowi oraz wysokiej dbałości o klienta  Juki umocniła się na światowym rynku. Firma Juki posiada  w swoim szerokim asortymencie zarówno maszyny przemysłowe jak i domowe. Do najbardziej popularnych maszyn tej firmy możemy wyróżnić przede wszystkim stebnówki, owerloki oraz maszyny typu zygzak. Produkowane przez japońską firmę Juki maszyny wyróżniają się wysoką wydajnością, trwałością oraz funkcjonalnością.
W salonie liczyć możemy na serwis oraz fachowe doradztwo techniczne. W przypadku maszyn oferujemy również sprzedaż ratalną. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w sprawie maszyn. Zapraszamy również do skorzystania z możliwości przetestowania maszyn przemysłowych marki JACK, SIRUBA, JUKI, TYPICAL, DURKOPP, KRAFFT a także maszyn domowych BROTHER, JUKI, JANOME, JUNO, HUSQVARNA,  ELNA oraz PFAFF.