Maszyny do szycia

Filtry

Cena

 – 

  • 0
  • 61930
Dostępność
Producent
Rodzaj maszyny
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Chwytacz
Automatyczne pozycjonowanie igły
Pozycjonowanie igły
Automatyczne obcinanie nici
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Wbudowany górny transport
Długość ramienia od igielnicy
Gwarancja
z 3
Darmowa wysyłka
1160,00  brutto
Darmowa wysyłka
1490,00  brutto
Darmowa wysyłka
2420,00  brutto
Darmowa wysyłka
1526,34  brutto
Darmowa wysyłka
1760,00  brutto
Darmowa wysyłka
1850,00  brutto
Darmowa wysyłka
2030,00  brutto
Darmowa wysyłka
920,00  brutto
Darmowa wysyłka
605,71  brutto
Darmowa wysyłka
760,00  brutto
Darmowa wysyłka
2540,00  brutto
Darmowa wysyłka
2685,03  brutto
Darmowa wysyłka
3230,00  brutto
Darmowa wysyłka
4170,00  brutto
Darmowa wysyłka
1250,00  brutto
Darmowa wysyłka
459,56  brutto
Darmowa wysyłka
1120,00  brutto
Darmowa wysyłka
3090,00  brutto
Darmowa wysyłka
3560,00  brutto
Darmowa wysyłka
4590,00  brutto
Darmowa wysyłka
1359,09  brutto
Darmowa wysyłka
5310,00  brutto
Darmowa wysyłka
791,04  brutto
Darmowa wysyłka
641,88  brutto
Darmowa wysyłka
9650,00  brutto
Darmowa wysyłka
[Skontaktuj się z nami w sprawie ceny]
Darmowa wysyłka
872,14  brutto
Darmowa wysyłka
1079,10  brutto
Darmowa wysyłka
1101,63  brutto
Darmowa wysyłka
1449,00  brutto
Darmowa wysyłka
1124,11  brutto
Darmowa wysyłka
2069,10  brutto
Darmowa wysyłka
2599,00  brutto
Darmowa wysyłka
2799,00  brutto
Darmowa wysyłka
3999,00  brutto
Darmowa wysyłka
4499,00  brutto
Darmowa wysyłka
7024,48  brutto
Darmowa wysyłka
749,00  brutto
Darmowa wysyłka
680,00  brutto
Darmowa wysyłka
1562,20  brutto
Darmowa wysyłka
1948,98  brutto
Darmowa wysyłka
18013,02  brutto
Darmowa wysyłka
19741,34  brutto
Darmowa wysyłka
2249,06  brutto
Darmowa wysyłka
2934,55  brutto
Darmowa wysyłka
3203,14  brutto
Darmowa wysyłka
3568,67  brutto
z 3

Jaką Maszynę do szycia kupić?


Zastanawiasz się właśnie w tym momencie, jaką maszynę do szycia warto kupić? W tym aspekcie wybór niestety nie jest prosty. Jeśli pracujesz na własną rękę lub dopiero zaczynasz, to podjęcie decyzji powinno być przemyślane. W internecie znajdziemy wiele opinii na temat poszczególnych maszyn, ale prawie każdy wpis jest sponsorowany lub stanowi część indywidualnego bloga danej marki nastawionego na sprzedaż oferty. Ciężko znaleźć jeden rzetelny artykuł na temat konkretnej maszyny do szycia.


Czy wiesz jaka maszyna do szycia sprawdzi się w Twoim przypadku?


To w jaki sposób znaleźć coś dla siebie? Jednym wyjściem jest własnoręczne testowanie lub zdanie się na opinię kogoś, kto pracuje w branży. W tym aspekcie jednak postaramy się nieco podpowiedzieć Ci jakie specyfikacje lub charakterystyką mają nie konkretne maszyny do szycia, a poszczególni producenci. Maszyna do szycia Juki będzie inna od modelu Brothera, a np. domowa maszyna do szycia może nie nadawać się do użytku jako wariant w zakładzie. Niestety decyzja nie jest prosta i konieczne staje się dokładne przemyślenie czego potrzebujemy. Jeśli mamy już jakieś doświadczenie, to będzie prościej jednak najgorzej mają zupełnie początkujący. W jaki sposób wybrać więc taką maszynę do szycia? Maszyny do szycia Juno, a może Pfaff? Który producent będzie dla mnie najlepszy? Dowiedz się! 


Na czym oprzeć decyzję dotyczącą domowej maszyny do szycia?


W tym aspekcie nabycie maszyny musi być świadomą i właściwą decyzją. Jeśli nie masz doświadczenia to być może powinieneś zapytać się kogoś kto miał już doświadczenie z daną firmą. Zawsze możesz też przetestować dany sprzęt jeśli jest on dostępny gdzieś stacjonarnie. Domowe maszyny do szycia to nabytek na lata regularnego użytkowania. Jeśli pamiętasz jeszcze nieco starsze klasyczne urządzenia to wbrew pozorom można z nich korzystać aż do dzisiaj. Proces decyzyjny jest skomplikowany, jednak jeśli dobrze wybierzemy to  większy wydatek zwróci nam się na przestrzeni kilku lub nawet kilkunastu lat. 


Czym różnią się poszczególne marki maszyn do szycia? Niestety nie tylko producenci różnią się, ale również poszczególne modele. Przykładowo maszyny firmy Janome będą posiadały charakterystykę podobną w całej serii, ale często nieco inny np. nowszy model może mieć inną charakterystyką lub liczbę dostępnych ściegów. 


Czy warto maszynę do szycia kupić stacjonarnie?


Obecnie niestety już nie. Wiarygodnych sklepów z takim sprzętem jest mało. Ponadto często asortyment to starsze maszyny do szycia, które po prostu się nie sprzedały i nierzadko nie bez powodu. Tutaj najlepszą decyzją jaką przyjdzie Ci podjąć jest kupno jest przez internet. Jednak do tego z wyborem nie jest prosto. Nie da się przetestować maszyny do szycia zdalnie. Punkty stacjonarne mają więc pewną zaletę, ale tylko jeśli wybierzemy internetowo konkretny model, a następnie będziemy mogli wypróbować go w sklepie.Na czym go jednak oprzeć i jak kupić domową lub firmową maszynę do szycia? 

Jaką wybrać sobie maszynę do szycia na internecie? Stacjonarnie dzisiaj się po prostu nie kupuje i praktycznie każdy to wie. W sklepie nie będzie dobrego sprzętu tak jak wspominaliśmy. Warto więc przemyśleć kilka rozwiązań, takich jak m.in. maszyna do szycia husqvarna viking czy maszyny do szycia Brother. Pierwsze ti sprzęt wyznaczającym pewne standardy rynku, natomiast Brother to prawdziwe klasyki dostępne w sprzedaży.


Jaka jest aktualnie najlepsza maszyna do szycia?


Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele modeli maszyn do szycia. Dzisiaj na rynku można podzielić maszyny do szycia na kilka grup. Będą to modele mechaniczne, takie jak wiele maszyn do szycia Elna czy maszyn do szycia Brother. Wszystkie z tej kategorii są niezwykle mało zautomatyzowane i pozwalają wyłącznie na proste prowadzenie ściegu.  Kolejne to maszyny elektroniczne, które posiadają niejednokrotnie wyświetlacz, który podpowiada jaką stopkę założyć do wybranego ściegu, ale nie wykonają pracy za człowieka. Do tego typu należą maszyny firmy Juki, a także niektóre maszyny firmy Janome. Ostatnim rodzajem są komputerowe maszyny do szycia zapewniające bardzo dużą automatyzację większości czynności. Wyróżniają się tutaj modele z wbudowaną pamięcią, takie jak nowsze maszyny Brother i najnowsze firmy Pfaff. 

Jakie zaproponowali byśmy Ci maszyny do szycia? Przede wszystkim miej na uwadze, że nie ma sensu przepłacać. Dobrą maszynę do szycia mechaniczną lub elektroniczną można zamówić w przystępnej cenie. Dotyczy to praktycznie każdej marki i nie trzeba wydawać na to kilkunastu tysięcy. Jeśli ma to być na pierwsza maszyna do szycia, to lepiej jest taniej kupić coś i spróbować, aby odsprzedać lub wymienić dany model na inny. Dodatkowo na samym początku wbrew pozorom dość często będziemy decydować się na coś innego. Po prostu nabędziemy nieco doświadczenia i wiedzy, a następnie dopasujemy już idealne narzędzie do naszych preferencji. 


Na co zwrócić uwagę przy zakupie maszyny na sam początek?


W kwestii użytkowania maszyn do szycia, to stanowczo odradzamy stare modele. W szczególności dotyczy to maszyny do szycia Juki czy klasycznych maszyn do szycia ze starszych serii Elna. Zwróć uwagę ile ściegów oferuje dany sprzęt. Niewielka ilość dostępnych powinna Cię zniechęcić do dokonania zakupu. Maszyna do szycia powinna posiadać prosty ścieg i do obrzucania, ale dobrze jeśli będzie także wyposażona w stopki i możliwość wykorzystania np. ściegu elastycznego.