SIRUBA ASL-JBH100 Automat do podwijania dołów nogawek-stebnówka

SIRUBA ASL-JBH100 Automat do podwijania dołów nogawek-stebnówka

Kod produktu: MP1258
Marka: Siruba
Brak w magazynie
 

SIRUBA ASL-JBH100

SIRUBA ASL-JBH100 to wysokowydajny automat przeznaczony do podwijania dołów nogawek spodni jeansowych. Zaawansowany system prowadzenia materiału oraz regulacji szerokości podwinięcia pozwala na uzyskanie wysokiej powtarzalności i wydajności. Automat zbudowany jest na bazie głowicy Juki DLN-6390-7. Maksymalna prędkość szycia wynosi 4000 ściegów/minutę. W maszynie zastosowano silnik energooszczędny servo.

Rola operatora sprowadza się do podłożenia w strefę roboczą wstępnie zawiniętego dołu nogawki po czym maszyna automatycznie reguluje zaprogramowaną szerokość podwinięcia. Zmiana szerokości podwinięcia nie wymaga wymiany jakichkolwiek zwijaczy ani prowadników.
Za pomocą automatu jest możliwość szycia po lewej lub po prawej stronie nogawki. Wydajność 2400 spodni/8 godzin. Średnica nogawki 280 - 600 mm (140 - 300 mm po złożeniu), szerokość podwinięcia 12,7 - 35,0 mm.

Automat wymaga podłączenia do sprężonego powietrza. Średnie zużycie 25 litrów/min. Ciśnienie 0,5 MPa.Maszyna kompletna z podstawą oraz blatem - złożona, gotowa do szycia

Maszyna jest wysyłana na palecie, jest bardzo starannie zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem, jest  przykręcona do palety, główka zabezpieczona styropianem, blat grubym kartonem, dodatkowo całość jest ostreczowana.

Gwarancja: 12 miesięcy Pobierz

  • Zaawansowany system prowadzenia materiału
  • Silnik energooszczędny servo

Gwarancja:
12 miesięcy
Marka:
Siruba
Prędkość szycia:
4000 ściegów/min
Rodzaj operacji szycia:
Do podwijania dołów nogawek
Silnik:
Energooszczędny Servo
System igieł:
Uy180gvs serv7
Zasilanie:
230V