SIRUBA ASL-JBH200C Automat do podwijania dołów nogawek - łańcuszkowa

SIRUBA ASL-JBH200C Automat do podwijania dołów nogawek - łańcuszkowa

Kod produktu: MP1259
Marka: Siruba
Brak w magazynie
 

Siruba ASL-JBH200C

SIRUBA ASL-JBH200C to wysokowydajny automat przeznaczony do podwijania dołów nogawek spodni jeansowych. Zaawansowany system prowadzenia materiału oraz regulacji szerokości podwinięcia, pozwala na uzyskanie wysokiej powtarzalności i wydajności. Automat zbudowany na bazie głowicy Juki DLN-6390-7. Maksymalna prędkość szycia wynosi 2500 ściegów/minutę. W maszynie zastosowano silnik energooszczędny servo.
Rola operatora sprowadza się do podłożenia w strefę roboczą wstępnie zawiniętego dołu nogawki po czym maszyna automatycznie reguluje zaprogramowaną szerokość podwinięcia. Zmiana szerokości podwinięcia nie wymaga wymiany jakichkolwiek zwijaczy ani prowadników.
W automacie firmy Siruba można szyć po lewej lub po prawej stronie nogawki. Średnica nogawki 280 – 600 mm (140 – 300 mm po złożeniu), szerokość podwinięcia 12,7 – 30,0 mm, wydajność 2400 spodni/8 godzin.

Automat wymaga podłączenia do sprężonego powietrza. Średnie zużycie 25 litrów/min. Ciśnienie 0,5 MPa.

Maszyna kompletna z podstawą oraz blatem - złożona, gotowa do szycia

Maszyna jest wysyłana na palecie, jest bardzo starannie zabezpieczona przed ewentualnym uszkodzeniem, jest  przykręcona do palety, główka zabezpieczona styropianem, blat grubym kartonem, dodatkowo całość jest ostreczowana.

Gwarancja: 12 miesięcy Pobierz 

  • Zaawansowany system prowadzenia materiału oraz regulacji szerokości podwinięcia
Gwarancja:
12 miesięcy
Marka:
Siruba
Prędkość szycia:
2500 ściegów/min
Rodzaj operacji szycia:
Do podwijania dołów nogawek
Silnik:
Energooszczędny Servo
System igieł:
Uy180gvs serv7
Zasilanie:
230V