TEXI MASTER PLUS - Parowiec

TEXI MASTER PLUS - Parowiec

Kod produktu: PR225
Producent: Texi
Brak w magazynie
Cena brutto:
803,66  brutto
Cena netto:
653,38 zł

TEXI MASTER PLUS

to profesjonalny steamer do prasowania w pionie, odświeżania, wygładzania zagnieceń. Za pomocą gorącej pary skutecznie usuwa grzyby, roztocza i bakterie oraz niechciane zapachy.

Wygodne prasowanie w pionie
Parowiec Texi master Plus jest doskonały do prasowania w pionie odzieży, zasłon i firan, materiałów z włosem, sztucznych futer i filcu. Parowiec jest niezastąpiony do prasowania bardzo delikatnych tkanin i trudnej do wyprasowania odzieży: z cekinami, koralikami, marszczeniami i innymi aplikacjami. Parowiec Texi Master Plus sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości prasowania konwencjonalnym żelazkiem. Urządzenie prasuje skutecznie bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Parowiec nie przypala i nie wyświeca materiałów. Jest też doskonały do odświeżania płaszczy, marynarek i kurtek itp. Pionowe żelazko parowe sprawdzi się też w czyszczeniu mebli tapicerowanych, kanap czy dywanów. Wszechstronny parowiec Texi Master Plus polecamy do stosowania w sklepach odzieżowych, atelier, pracowniach krawieckich, pralniach, hotelach oraz w gospodarstwach domowych.
Ze względu na higieniczne właściwości gorącej pary, żelazko pionowe Texi Master Plus jest szczególnie polecane dla alergików.

Nowoczesny parowiec Texi
Parowiec Texi jest łatwy w użyciu, kompaktowy i mobilny. Urządzenie jest wyposażone w specjalną nasadkę do szczotkowania i zaprasowywania kantów. Maszyna ma też wygodny, teleskopowy i obrotowy wieszak z klipsami do prasowanej odzieży. Żelazko pionowe Texi Master Plus charakteryzuje się dużą mocą - aż 2200 W, a 12- stopniowa regulacja pozwala na precyzyjne dostosowane temperatury i intensywności pary do prasowanego materiału. Parowiec jest gotowy do pracy już w 50 sekund. Duży pojemnik na wodę - 3,8 litra - pozwala na ciągłą pracę przez 70 minut. Wydajny parowiec Texi Master Plus sprosta nawet najwyższym wymaganiom i skróci czas prasowania do minimum. Do parowca Texi Master Plus można używać wody z kranu, a o konieczności ponownego napełnienia zbiornika poinformuje nas sygnał dźwiękowy.

Akcesoria w zestawie:

  • Obrotowy stojak ze stali nierdzewnej
  • Składany wieszak
  • Klipsy do spodni
  • Wygodny w użyciu zbiornik na wodę
  • Silikonowe kółka

Gwarancja: 12 miesięcy Pobierz

  • Moc pary - 12 poziomów
Długość przewodu:
2m
Długość węża:
1,7m
Moc:
2200W
Nieprzerwany czas pracy:
70 min
Pojemność zbiornika wody:
3,8l
Producent:
Texi
Przepływ pary:
55g/min
Zasilanie:
230V