Tel:62 506 66 29
  1. Strona główna
  2. Showroom

Salon maszyn do szycia znajdujący się przy ulicy Odolanowskiej 96 w Ostrowie Wielkopolskim to miejsca, w którym znajdą dla siebie coś zarówno profesjonaliści jak i osoby, które szyją hobbystycznie. To również pasmanteria i dodatki krawieckie dla każdego. W salonie znajdziemy maszyny do szycia, noże krojcze, żelazka, wytwornice pary, stoły do prasowania, części zamienne, igły i wiele wiele więcej.

Jeśli jesteś krawcową i potrzebujesz wyposażyć swoje miejsce pracy w najpotrzebniejsze elementy, zepsuła Ci się maszyna do szycia i musisz kupić nową? Może prowadzisz własną, małą firmę, albo po prostu szycie jest Twoim hobby i pragniesz kupić kilka ciekawych dodatków, które wzbogacą Twoje nowe dzieła? W każdym z tych przypadków - a także w wielu innych - możemy spełnić Twoje oczekiwania.

W ofercie salonu są maszyny najbardziej znanych i cenionych w świecie krawieckim marek: JACK, Siruba , JUKI, TYPICAL, DURKOPP. W ofercie salonu znajdują się maszyny do lekkiego i średniego szycia jak i maszyny do ciężkiego szycia, do tapicerki meblowej, samochodowej itp. Są to: Stebnówki 1 igłowe, stebnówki 2 igłowe, overlocki, guzikarki, dziurkarki, renderki, podszywarki oraz maszyny specjalistyczne. Kilka zdań o producentach maszyn, które znajdziemy w salonie:


 

Firma Jack od 2010 roku jest niekwestionowanym liderem w światowej sprzedaży i rankingu producentów kompleksowych linii szwalniczych. Ta chińska marka swą siecią sprzedaży i usług serwisowych objęła już ponad 100 krajów i regionów na całym świecie. Oferta firmy Jack jest bardzo bogata. Stanowią ją maszyny do stebnowania różnego rodzaju tkanin, które przez swa intuicyjność ułatwiają pracę i skracają jej czas, maszyny do szycia owerlok, które charakteryzuje szeroki zakres regulacji, automatyczne przycinanie, odzyskiwanie ścinków oraz mnogość zastosowań, co sprawia, że doskonale sprawdzają się one zarówno dla początkujących osób jak i zaawansowanych użytkowników. Innymi maszynami, które można znaleźć w ofercie firmy Jack są maszyny drabinkowe, automaty oraz specjalistyczne maszyny szwalnicze, a wśród nich: guzikarka, dziurkarka, ryglówka i ramieniówka. Maszyny do szycia marki Jack to trafiony wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie dobrą jakość, solidność bezawaryjność oraz prostotę obsługi. Marka Jack to przede wszystkim sprawdzona technologia, która zapewnia wygodę szycia zarówno amatorom, jak i profesjonalnym krawcom.